GittiGidiyor Teknoloji Akademisi’ne Katılmaya Hazır Mısın?

GittiGidiyor ve StartersLand iş birliği ile GittiGidiyor Teknoloji Akademisi başlıyor! GittiGidiyor Teknoloji Akademisi, önlisans mezunu olan genç yeteneklerin, Türkiye’nin öncü e-ticaret şirketi GittiGidiyor’da, tam zamanlı yetenek programını deneyimleyebileceğin, kodlama ve yazılım geliştirme üzerine odaklanan yetenek programıdır.

Haziran 2020 – Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek bu eğitim programındatam zamanlı olarak GittiGidiyor Teknoloji ve Ürün ekipleriyle birlikte çalışma ve proje geliştirme imkanı bulacaksın. Aldığın eğitimlerin yanında uygulama yaparak, E-Ticaret sektöründe kullanılan teknolojiler üzerine deneyim sahibi olacaksın.

Organizasyonunu üstlenen StartersLand mülakat süreçlerinde seninle birlikte olacak.
İlk aşamada CV’ni başvur butonundaki form üzerinden ya da Linkedin “GittiGidiyor Teknoloji Akademisi” ilanı üzerinden bizimle paylaşmanı istiyoruz.
İkinci aşamada seni arayıp kısa bir ön mülakat gerçekleştireceğiz.
Üçüncü aşamada ise Gitti Gidiyor Çalışan Deneyimi ve Teknoloji ve Ürün ekibiyle birlikte online mülakat gerçekleştireceğiz.

SON BAŞVURU 15 MAYIS!

Gereklilikler ve Nitelikler

• Üniversitelerin Bilgisayar Programcılığı (önlisans) bölümlerinden yeni mezun
• OOP, Design Patterns, TDD, Unit Testing, kod ve yazılım standartları konularında genel bilgi sahibi veya kısa zamanda yazılım geliştirme konusunda kendisini geliştirebilecek
• Java, J2ee, Oracle, Spring, Hibernate veya benzeri teknolojilerde bilgi sahibi veya bu teknolojileri öğrenmeye açık
• Yeni teknolojileri takip eden, araştırma yönü kuvvetli ve problem çözme becerisi olan
• Kendini geliştirme konusunda hevesli ve istekli

Eğer bunlar tam seni tarif ediyorsa hemen başvur!

Programa gerçekten istekli olduğunu gördüğümüz ve eğitimlerin hayatının bir parçası olacağına inandığımız arkadaşlarımızı alacağız.

Seni de aramızda görmek isteriz.

Eğer sen de GittiGidiyor Teknoloji Akademisi’nde yer almak istiyorsan hemen başvurunu yap, 2020 yaz döneminde GittiGidiyor’da fark yarat!

Başvuru Yap!